Kaiser

 

 

Zanimljivosti

Regate u Hrvatskoj

Organiziramo regate te iznajmljujemo brodove za regate. Duž Jadranske obale imamo nekoliko baza sa 5 ili više istih jedrilica.Charter jedrilica, najam posade, od sada je sve na jednom mjestu.

"Mislim da su regate u današnje vrijeme jednako važne kao i yacht showovi jer one omogućuju vlasnicima da uživaju u svojim jahtama u društvu prijatelja i kolega. Za nas u Alloy Yachts regate su posebno bitne i zato što nude mogućnost da se družimo s vlasnicima i profesionalcima u industriji na opušten i neformalan način.", Tony Hambrook, direktor, Alloy Yachts

 Kaiser Yachting duž Jadranske obale ima nekoliko baza sa 5 ili više istih jedrilica, te nudi velik izbor "one design" jedrilica. Osim što oganizira regate naša agencija također iznajmljuje brodove za regate, a osim regata, nudimo i standardno flotilla jedrenje većih grupa pod profesionalnim vođenjem iskusnog skipera koji brine o sigurnosti učesnika i plovila.

 Regata obično broji između pet i deset plovila na čelu s jednim ili više vodećih brodova, što najčešće ovisi o tome koliko neka tvrtka plovila želi unajmiti. Ukoliko je broj plovila veći od pet, regata će imati najmanje dvije vodeće jedrilice a ekstra osoblje na brodu ako je jedna.

 Koliko god je to moguće, preporučujemo držati relativno malu udaljenost (10 do 15 milja) kako bi svatko tko želi jedriti više imao potpunu slobodu da to učini. Charter jedrilica, najam posade, obuka skipera, od sada je sve na jednom mjestu. Naši timovi stručnjaka su vam na raspolaganju tokom trajanja cijele regate!

 Za sve informacije vezane uz pojedinačni ili grupni nastup na pojedinoj regati, pošaljite nam svoj upit na info@kaiser-yachting.com.

 Regate Hrvatska 2012.:

 

Prvenstvo Hrvatske RU jedrilice, Rogoznica, 13.-15.1.
Regata Sv. Stošija, Biograd, 15.1.
Regata RU jedrilica, Dubrovnik, 4.2.-5.2.
Regata Sv. Valentina, Biograd, 14.2.
Carnival Cup 2012., Opatija, 17.2.-19.2.
Karnevalska regata, Biograd, 17.2.-19.2.
IOM Trofej Zente, Split, 18.2.-19.2.
6. Memorijal Zlatana Pečenkovića, Pula, 24.2.-26.2.
Velika nagrada Mornara, Split, 24.2.-26.2.
Otvoreno prvenstvo Splita,Split, 3.3.-4.3.
PH AOC i SOSW, Split, 7.3.-11.3.
Dan Uljanika, Bunarina, 9.3.-11.3.
Grand Prix Mornar, Split, 14.3.-18.3.
V. Memorijal ALdo Prodan, Rovinjski arhipelag, 17.3.-18.3.
18. međunarodna riječka regata RU jedrilica, Rijeka, 17.3.-18.3.
Alternautika Sailing Tour I., Jezera Murter, 17.3.-24.3.
Zagrebačka proljetna regata, Zagreb, 17.3.-18.3.
NCP Proljetni apostoli, Šibenik-Sali-Murter, 22.3-25.3.
Crikvenička regata, Crikvenica, 23.3.-25.3.
Otvoreno prvenstvo Splita, Split, 24.3.-25.3.
XVI. Uskršja regata, Vodice, 28.3.-31.3.
Pustolovni Rally, Biograd, 30.3.-1.4.
Mittel Europa OPT Race 2012., Umag, 31.3.-1.4.
Primošten Kup- Gospi od Loreta u čast, Primošten, 31.3.-1.4.
Klupska regata JK Podstrana-otvaranje sezone, Podstrana, 31.3.-1.4.
Race Week, Biogard-Trogir, 31.3.-6.4.
Memorijal Stanka Ninčevića G70, Split, 1.4.
3. Solaris Cup 2012., Šibenik, 5.4.-7.4.
Jadrija Kup I., Jadrija-Šibenik
Ptujčanka, Biograd, 7.4.-12.4.
Round Palagruža Cannonball, Biograd-Palagruža-Biograd, 7.4.-13.4.
FirstByFirst, Kaštela-Milna-Vrboska-Stari G.-Nečujam-Kaštela. 7.4.-14.4.
Proljetna regata 2012., Primoštenski akvatorij, 7.4.-14.4.
Alternautika Sailing Tour II., Jezera Murter, 7.4.-14.4.
Omega Match race, Marina-Trogirski z., 12.4.-13.4.
Biograd WS Cup, Biograd, 12.4.-15.4.
Memorijal Branko Tudor, Krčki z., 13.4.-15.4.
Sušac za posade, Split-Sušac-Split 13.4.-15.4.
Gladuša, Sali, 14.4.
Mendula 2012., Primošten-Vis-Hvar, 14.4.-21.4.
Onedesign Business Sport, Umag-Biograd, 15.4.-17.4.
4. Zlatni Gambet Jadrana, Kaštela-Vis-Murter-Kaštela 15.4.-20.4.
12. Velikonočna regata, Murter-Dubrovnik-Murter, 15.4.-20.4.
Joshua Slocum 2012., Zadarksi k., 21.4.
Grand Prix Slovakia 2012., Zlarin, 21.4.-22.4.
PRVENSTVO HRVATSKE ŠLJUKA VETERANI, Rijeka, 21.4.-22.4.

Proljetni kup Galeba, Riječki z., 21.4.-22.4.
10. Zlarinska regata krstaša, Zlarin, 21.4.-22.4.
20. Velika nagrada Zagreba, Jarun, 21.4.-22.4.
Regata modela IOM, Split, 21.4.-22.4.
19. regata Chioggia-Rovinj-Chioggia, Chioggia-Rovinj-Chioggia, 21.4.-24.4.
Regata Sv. Jurja, Pirovački z., 25.4.-26.4.
Split 1700, Split-Kaštelanski z., 27.4.-29.4.
Cavtatska regata 2012., Cavtat-Supetar-Cavtat, 27.4.-29.4.
PRVENSTVO HRVATSKE KITEBOARD, Žnjan, Split, 27.4.-1.5.
6. Jadranska regata- Adriatic race, Vis-sv. Andrija-Palagruža-Vis, 27.4.-1.5.
Srima 2012., Srima-Vodice, 28.4.-1.5.
24. BG regata & Jeanneau Family Cup, Biograd, 28.4.-1.5.
Slovak Sailing Week, Kaštelanski z., 28.4.-1.5.
Proljetna regata YCB, Biograd, 28.4.-6.5.

Kornati Cup 2012., Murter-Kornati-Biograd, 29.4.-2.5.

Festa di Primavera, Zadar-Molat-Zadar, 29.4.-4.5.

28. regata Pesaro-Rovinj-Pesaro, Rovinj-Pesaro-Rovinj, 29.4.-5.5.

Amadeus Adriatic 1, Šibenik-Biograd, 29.4.-6.5.

Regata sv. Dujma i memorijal T. Mitrovića, Split, 4.5.-6.5.

49er World Championship 2012., Zadar, 4.5.-13.5.

2. Regata Sv. Duje, Split, 5.5.

Regata grada Umaga, Umag, 5.5.-6.5.

Dani jedrenja na Rabu-regata krstaša i tradicionalnih brodova, Rab, 5.5.-6.5.

Pakoška regata-katamarani, Pašmanski k.-Pakoštane, 5.5.-6.5.

Marinada, Marina-Trogirski z., 5.5.-6.5.

NCP Grand Soleil Cup, Šibenik, 5.5.-6.5.

Sv. Jelina-Dan grada 2012., Vodice, 5.5.-6.5.

MB regata, Murter, 5.5.-7.5.

First 45 Cup, Ka-Hv-Korč-Mljet-Hv-TG-Ši-Ka, 5.5.-12.5.

Engineering Challenge Cup, Biograd, 5.5.-12.5.

Euroregatta, Primoštenski akvatorij, 5.5.-12.5.

Euro regata, Dubrovnik-Koločepski k., 9.5.

Dubrovnik international regatta, Dubrovnik-Koločepski k., 10.5.-14.5.

Regata Labinska republika 2012., Rabački akvatorij, 12.5.-13.5.

Corinthia Cup, Baška, 12.5.-13.5.

Madrecin, Mošćenička Draga-Preluk, 12.5.-13.5.

Adriatic Sailing Week, Ka-Hvar-Vis-Maslinica-Ka, 14.5.-17.5.

Dolomythi Cup, Biograd-Kornati,14.5.-17.5.

Mayova regata, Sukošan, 14.5.-18.5.

Rip Curl Adriakite 1, Bol, 17.5.-20.5.

PRVENSTVO HRVATSKE ŠLJUKA, Mošćenička Draga, 18.5.-20.5.

Arena Cup, Pulski akvatorij, 19.5.

Prvenstvo istarske županije u monotipu, Rovinj, 19.5.-20.5.

Međ. regata SIPAR INTERNAT.-MEM.T. ARMANDA OPT., Mošćenička Draga, 19.5.-20.5.

In memoriam Toni Montana, Makarska, 19.5.-20.5.

45ft, Frapa-Vis-Hvar-Milna-Frapa, 19.5.-20.5.

Regata grada Poreča, akvatorij grada Poreča, 20.5.

Gradska regata, Split, 20.5.

Gentleman sailing regatta, Biograd-Vis-Biograd, 20.5.-24.5.

BMW Business Cup, Biograd, 21.5.-23.5.

IPA Adriatic Cup 2012., Šibenski arhipelag, 21.5.-28.5.

Kon Tiki Konjičanka, Srednji Jadran, 23.5.-1.6.

28. međunarodna jedriličarska regata 'Croatia Cup 2012', Kvarnerić-Puntarska draga, 25.5.-26.5.

Memorijal Antolić- Ćesić, Bunarina, 25.5.-27.5.

21. Komiška regata 2012., Split-Komiža-Split, 25.5.-27.5.

Memorijal Nerio Vok, Trst-Umag-Trst, 26.5.

Omišjanska regata modela, Uvala Omišalj, 26.5.-27.5.

Otvoreno prvenstvo PGŽ-Regata Sv. Vida, Rijeka, 26.5.-27.5.

VSC regata, Biograd, 26.5.-1.6.

Yacht academy cup, Srednji Jadran, 26.5.-2.6.

Amadeus Adriatic 2, Kaštela Vis, 26.5-2.6.

Sušac 2012. (100*2), Split-Sušac-Split, 1.6.-3.6.

Primorska 2012., Rijeka-Cres-Rijeka, 2.6.-3.6.

64. Istarska regata, Umag-Rovinj-Pula, 2.6.-3.6.

Omišjanska regata, Uvala Omišalj, 2.6.-3.6.

Biograd Cup, Biograd, 2.6.-3.6.

First Sailing Week, Kaštelanski zaljev, 2.6.-5.6.

Alternautika Sailing Tour III, Jezera Murter, 2.6.-9.6.

Trend regata, Ka-Vis-Hvar-Ka, 6.6.-9.6.

PRVENSTVO HRVATSKE NEOLIMPIJSKE DASKE, Bol, otok Brač, 6.6.-10.6.

Liburnijska regata, Zadar-Rijeka, 7.6.-8.6.

Fiumanka 2012., Rijeka, 7.6.-10.6.

Zadarska regata, Zadar, 8.6.-9.6.

Lapadska regata, Dubrovnik-Koločepski k., 8.6.-10.6.

21. Regata Sv. Kvirina, Zadarski akvatorij, 9.6.

Kup Sv. Ante-One hour sailing, Podstrana, 9.6.-10.6.

Lions Cup 2012. 'Jedrima protiv droge', akvatorij grada Poreča, 9.6.-10.6.

SF Race III., Biograd, 9.6.-15.6.

59. Splitova regata krstaša, Split-Hvar-Split, 15.6.-17.6.

IPA World Championship of windsurfing (all disciplines), Podstrana, 15.6.-17.6.

PRVENSTVO HRVATSKE PARAOLIMPIJSKIH KLASA, Pula, 16.6.-17.6.

7. Međunarodna Pula open 2.4 mR i 3. Pula Snipe, Bunarina, 16.6.-17.6.

Brionska regata, Fažanski kanal, 16.6.-17.6.

PRVENSTVO HRVATSKE OPTIMIST.-FLOTNO I EKIPNO, Crikvenica, 16.6.-22.6.

Rota Palagruzona 2012., Komiža-Palagruža, 20.6.-25.6.

Middle Adriatic Offshore Cup, Ancona-Božava-Ancona, 21.6.-24.6.

Viganj Open 2012., Viganj-Pelješac, 22.6.-24.6.

Ravenna-Umag-Ravenna, Ravenna-Umag-Ravenna, 22.6.-25.6.

7. Grobnička regata-Paštekin memorijal 2012., Uvala Ćrišnjeva-Kraljevice, 23.6.

Špinutska kriterijska regata, Split, 23.6.-24.6.

Jadrija Kup II., Jadrija-Šibenik, 23.6.-26.6.

ORC Mediteransko prvenstvo, Cres, 23.6.-30.6.

Regata Dana državnosti, Dubrovnik-Koločepski k., 25.6.

Linz Cup, Biograd-Kornati, 25.6.-28.6.

Regata Šibenik Civitanova, Šibenik, 25.6.-1.7.

Ancona-Zadar-Ancona, Ancona-Zadar-Ancona, 28.6.-1.7.

18. Kraljevačka regata krstaša, Kraljevica-uvala Scott-Kraljevica, 30.6.

Krčka regata, Krčki z., 30.6.-1.7.

Regata MFD, Šibenik, 30.6.-1.7.

On i Ona, Zadar, 6.7.

Selce Open 2012., Selce, 7.7.

28. Monfalcone-Umag-Monfalcone, Monflacone-Umag-Monfalcone, 7.7.-8.7.

Regata barbanske rivijere, Raški kanal, 7.7.-8.7.

Rip Curl Adriakite 2, 12.7.-15.7.

24 h Grada Bakra, Bakar, 13.7.-14.7.

Luka Ploče Open 2012., Ploče, 13.7.-15.7.

Regata oI Postirske fjere, Brački k., 14.7.

Fužinarska regata, Jezero Bajer, 14.7.

Kvarner Cup, uvala Omišalj, 14.7.-15.7.

Kraljevačka regata, Kraljevica, 14.7.-15.7.

Regata velebitskog kanala, Novi Vinodolski-Velebitski kanal, 14.7.-15.7.

31. Zagrebačka regata, Sutomišćica- Zadarski k., 14.7.-15.7.

Kup Mon Perin, Bale-kolone, 14.7.-15.7.

PRVENSTVO HRVATSKE NEOLIMPIJSKE DASKE, Viganj, 16.7.-21.7.

Homo si Bordižat, Opatija, 21.7.

Smotra i regata tradicijskih barki na jedra, Mošćenička Draga, 21.7.-22.7.

Umag-Lošinj, Trst, Vrsar, 27.7.-29.7.

Otvoreno prvenstvo grada Poreča, uvala Peškera, 27.7.-29.7.

20. Senjska regata, Senj-Kljac-O.Zec-Senj, 28.7.-29.7.

Novljanska regata, Novi Vinodolski, 28.7-29.7.

Orion Cup Match Race, Mošćenička Draga, 28.7.-29.7.

Latinski idrun na kureja 2012., Zlarin, 29.7.

Južnodalmatinska regata, Orebić-Dubrovnik, 3.8.-5.8.

Viganj Open, Pelješki k., 3.8.-6.8.

Otvoreno prvenstvo istarske županije, Bale-Kolone, 4.8.-5.8.

Regata Dana pobjede i Domovinske zahvalnosti, Biograd-Blitvenica, 4.8.-5.8.

30. Lošinjska regata-regata lošinjskih olimpijaca, Lošinj-Susak, Ilovik-Lošinj, 4.8.-5.8.

Regata sv. Roko, Sv. Filip i Jakov-Pašmanski k., 4.8.-5.8.

Otvoreno prvenstvo istarske županije, Bale-Kolone, 4.8.-5.8.

Mala noćna regata, Postira otok Brač, 11.8.

2. Memorijal Pavle Bajlo, Bunarina, 11.8.

Krčka jedra-open, Krčki z., 11.8.

Regata dani grada Crikvenice, Crikvenica, 11.8.-12.8.

37. Betinska regata, Pirovački z.-Betina, 11.8.-12.8.

Pirovačka regata Optimista, Pirovački z., 14.8.-15.8.

Krčka jedra-tradic. brodice, Krčki z., 15.8.

Jadrija Kup III, Jadrija-Šibenik, 17.8.-19.8.

Kup Elafita, Dubrovnik-Koločepski k., 18.8.

Kup Dubašnice, Malinska, 18.8.-19.8.

Volosko Open 2012., Volosko-Opatija, 25.8.-26.8.

Omišljanska regata krstaša, Omišaljski zaljev, 25.8.

Faors maraton-navigacijska regata, Split-Stari Grad-Split, 25.8.-26.8.

IZ CUP, Pula-Rovinj, 25.8.-27.8.

PRVENSTVO HRVATSKE OPTIMIST DO 12 G., Umag, 31.8.-2.9.

Regata ribarskog tjedna, Crikvenica, 1.9.

Glazbena regata, Dubrovnik-Koločepski k., 1.9.

7. Bunarina open, Bunarina, 1.9.

Labud Classic, Split-Milna-Split, 1.9.-2.9.

Porečki Delfin, uvala Peškera,1.9.-2.9.

JCI regata, Srednji Jadran, 1.9.-7.9.

PSB Regatta 2012., Prim-Milna-Hvar-Vis-Prim, 1.9.-8.9.

Alternautika Saling Tour IV., Jezera Murter, 1.9.-8.9.

Kup Sv. Fume, Rovisnjki arhipelag, 8.9.

Tramontana Kup 2012., Pag, 8.9.-9.9.

Galijola 2012., Opatija-Galijola-Opatija, 8.9.-9.9.

5. Kup kaštelanskog zaljeva, Kaštelanski z., 8.9.-9.9.

Leassing Cup, Ka-Hvar-Vis-Ka, 8.9.-15.9.

Amadeus Adriatic 3, Šibenik-Vis, 8.9.-15.9.

Zagrebačka regata modela 1m, Zagreb, 8.9.-9.9.

PRVENSTVO HRVATSKE ORC International, Šibenik, 13.9.-16.9.

Rotary regata, Zadar, 14.9.-15.9.

Regata hrvatskih mornara, Makarska, 14.9.-16.9.

Gradelana, Dubrovnik-Koločepski k., 15.9.

Mala mornareva regata modela (G-70), Split, 15.9.-16.9.

47. Pulska regata, Bunarina, 15.9.-16.9.

25. Kepertov memorijal, Jarun, 15.9.-16.9.

4. Otv. zagrebačko akademsko i srednjoškolsko prvenstvo, Jarun, 15.9.-16.9.

IT 2012., Kaštelanski z., 15.9.-19.9.

Champagno Cup 2012., Primošten-Zlarin-Rogoznica-Primošten, 15.9.-22.9.

Korošica 2012., Jezera Murter, 15.9.-22.9.

21. Prethodni pokal J.K.Odisej, Sukošan-Zadarski k., 16.9.-18.9.

PH DVOBOJiI 26th ACI Match Race Cup, Split, 17.9.-21.9.

Skipper Cup, Srednji Jadran, 17.9.-24.9.

Regata tisuću otoka, Rijeka-TBD-Rijeka, 19.9.-30.9.

Stavebni regatta, Kaštelanski zaljev, 20.9.-24.9.

20. milja riječkog zaljeva, Kvarnerski z., 22.9.

Teuta 2012.-regata za dame, Zadarski k., 22.9.

Rabačka regata 2012., Rabački akvatorij, 22.9.-23,9.

Kvarnerska regata, Kvarnerski z., 23.9.

NES Cup, Srednji Jadran, 22.9.-29.9.

IFSEC 2012., Murter, 23.9.-27.9.

3. JK Skiper Cup, Marina-Trogirski z., 23.9.-28.9.

Nike Cup-Jadranski maraton, Zadar-Palagruža-Zadar, 24.9.-28.9.

Oststeirer Cup 2012., Biograd, 25.9.-29.9.

Elektrovod Cup, Kaštelanski z., 25.9.-30.9.

Mrduja Optimist Cup-Memorijal Boris Vujnović, Split, 28.9.-30.9.

3. ORC Mireo Cup, Pula, 28.9.-30.9.

Jedriličarski kup FSB 2012., Cres, 28.9.-30.9.

In Memoriam Alen Bruketa, Zadar-Sali-Zadar, 29.9.-30.9.

TBR regata, Rogoznica, 29.9.-6.10.

Atemms regata, Srednji Jadran, 29.9.-6.10.

CSI Cup, Primoštenski akvatorij, 29.9.-6.10.

Amadeus Adriatic 4, Šibenik-Biograd, 29.9.-6.10.

Bav Cup, Biograd-Šibenik-Žut, 30.9.-5.10.

BSP Adria Cup 2012., Primošten-Vis-Primošten, 30.9.-5.10.

AMS Cup, Vrsar-Mali Lošinj-Vrsar, 30.9.-7.10.

Moister 2012., Priovački z., 1.10.-2.10.

Pitter 20 YACHTS, Biograd, 1.10.-4.10.

Revival Regatta 2012., Kaštelanski z.-Braki i Hvarski z., 1.10.-4.10.

Adris RC44 World Championship, Rovinj, 3.7.-10.7.

Dubrovačka regata, Subrovnik-Koločepski kanal, 5.10.-7.10.

Murter WIndsurf Cup 2012., Murter-Betina, 5.10.-7.10.

Race to Barcolana, ravena-Umag-Trst, 6.10.

8. memorijal kap. Marka Markovića, Pomerski akvatorij, 6.10.

Prvenstvo istarske županije, Pula, 6.10.-7.10.